oska - komentarze


hejka wam dawno nie pisałam od LIPCA aż do teraz dzięki Blandzi która mnie upomniała że zaniedbałam bloga i postanowiłam coś napisać co się wydarzyło od LIPCA. A więc:

LIPIEC: Lipiec był ciekawy poznałam dużo nowych osóbek bardzo zarąbistych. Poznawałam bliżej mojego sąsiada, który się wprowadził w Listopadzie 2004 roku. Poznałam go i okazał się super.

SIERPIEŃ: W Sierpniu poznalam zarąbistego synka {KAMILA}, okazał się super synkiem. Byłam na koloniach od mojej mamy z roboty. Miałam chłopaka na miesiąc, ale niestety już z nim nie jestem. Zrobiłam se kolczyk w nosie. No i to tyle by było jeśli chodzi o Sierpień.

WRZESIEŃ: No i wrzesień zaczęła się szkoła, no i znowu nauka. We wrześniu opuściłam 80 godz. oczywiście babka ryczała że co ja se nie myśle ale to nie moja wina.

PAŹDZIERNIK: No Październik jeszcze nie minął ale moge wam napisać co się do tej pory wydarzyło. Poznałam takiego jednego Sebe bardzo mi sie podoba i powiedział że ja mu też, ale nie wiem co dalej z tego bydzie. W tym miesiącu nawiązałam nowe towarzystwo z którym jest zajebiście, ale mamie mojej się nie podoba. Byłam na dyskotece od godz.22:00 do godz.2:00 a potem pojechaliśmy po tej dyskotece z kolegami do Katowic połazić se i przyszłam o 5:00 rano do domu. No i to tyle by było, bo już nie ma co pisać...

DZIĘKI BLANDZIU BO DZIĘKI TOBIE NAPISAŁAM
BO MI ZWRÓCIŁAŚ UWAGĘ ... DZIĘKI ...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć